Home › Forums › Zwanger zijn › Zwanger zijn algemeen › Welke zwangerschapscursus? › Reply To: Welke zwangerschapscursus?
Ik heb de cursus samen bevallen gedaan! Klinkt erg ‘fout’, maar mij heeft het zeker geholpen. Ik hoor wel eens mensen zeggen ‘Tijdens de bevalling wilde ik alleen maar dat de kleine eruit ging en was ik echt niet bezig met die oefeningen die ik geleerd had’. Mij heeft het echt wel geholpen.
Vooral om op je ademhaling te letten en het stukje vertrouwen in de bevalling. Daarnaast heb ik ook nog 2 leuke vriendinnen aan de cursus over gehouden. We zijn inmiddels alle 3 bevallen en het is erg leuk om dan advies/tips aan elkaar te vragen. We gaan regelmatig bij elkaar op bezoek met de 4 kleintjes (1 tweeling).
Groetjes!